Завантажити сітку зайнятості по білбордам у Івано-Франківську:

 

Реклама в мережі Інтернет

Розрахунок вартості реклами в Інтернеті, або просування представляє собою досить складний процес. Це обумовлено тим, що при розрахунку необхідно врахувати значну кількість параметрів. Крім того, вартість деяких послуг розраховується за принципом аукціону. У зв'язку з цим, що наводяться нижче прайси носять орієнтовний характер. Для отримання точних цін під Ваші конкретні вимоги просимо Вас направити нам заявку. У відповідь ми вишлемо Вам комерційну пропозицію, яка дозволить Вам оцінити реальний рівень витрат на рекламну компанію.

 • Контекстна реклама від 0,5 грн. за перехід. Мінімальне замовлення - 1000 грн.
 • Seo-оптимізація від 15 грн. за слово. Мінімальне замовлення - 800 грн.
 • Реклама на сайтах-партнерах Google від 0,5 грн. за перехід. Мінімальне замовлення - 1000 грн.
 • Маркетинговий аналіз сайту від 3000 грн. за 1 сайт.
 • Системний аналіз реклами від 200 грн. за перший рівень послуги.
 • Контекстна реклама в соц. мережах від 0,5 грн. за перехід. Мінімальне замовлення - 1000 грн.
 • Медіареклама від 20 грн. за 1000 показів.
 • Розробка банерів від 220 грн за банер.
 • Розробка і створення сайтів від 2200 грн.
 • Pr реклама в соціальних мережах від 4000 грн.
 • Ведення груп "Вконтакте" від 22,5 грн. за перший рівень послуги.


Ведення групп "Вконтакте"

Полягає у створенні спеціальної групи на сайті "Вконтакті", в якій відвідувачі під впливом модератора групи обговорюють, обмінюються думками та інформацією з актуальних для вас питань. Ви можете залучати відвідувачів у спілкування, чи спрямовувати спілкування в потрібному вам напрямі. Ви можете розсилати відвідувачам різну комерційну інформацію та повідомлення. Цінність такого каналу комунікацій обумовлена тим, що відвідувачі сприймають його як канал "з вуст у вуста". А отриману інформацію розцінюють як заслуговує більшу довіру, ніж пряма реклама.

 

PR-реклама в социальних медіа

Полягає в розміщенні прихованої реклами і PR-матеріалів у блогах, форумах та соціальних мережах для створення привабливого образу і позитивних думок або компенсації негативних висловлювань про вашу компанію.

 

Виготовлення та розміщення банерної реклами: текстової, графічної, відео-та інтерактивної

Полягає у виготовленні для вас нашими фахівцями таких рекламних матеріалів, які ефективно пробуджують інтерес до ваших товарах і послугах, привертають до себе увагу серед інших рекламних повідомлень, стимулюють споживачів до прискорення дій з придбання товарів та послуг. При цьому ми використовуємо закриту інформацію від Google ™ про результати досліджень найбільш оптимальних форм рекламних повідомлень в Інтернеті.

 

Контекстна реклама в соціальній мережі «В Контакте»

Полягає в розміщенні контекстних оголошень на сайті «В Контакте», який має дуже високу відвідуваність - близько 10 мільйонів чоловік в місяць по Україні. Завдяки такому величезній кількості відвідувачів ваше оголошення буде мати дуже значний огляд (кількість показів).

 

Послуга системного аналізу ефективності реклами на Вашому сайті за допомогою Google Analytics

Полягає в установці на ваш сайт спеціальних систем збору статистичної інформації - Google Analytics про поведінку відвідувачів на сайті. А також подальшій обробці накопиченого обсягу даних з метою виявлення алгоритму найбільш ефективної роботи сайту.

 

Маркетинговий аналіз сайту

Маркетинговий аналіз сайту полягає у перевірці зручності користування сайтом з точки зору відвідувача. Якщо ми заздалегідь виявимо всі фактори, які можуть дратувати відвідувача або зменшувати привабливість сайту, то ви зможете перетворити сайт таким чином, щоб утримувати споживача на сайті такий часовий період, який необхідний для досягнення ваших цілей.

 

Реклама на сайтах-партнерах Googlе

Полягає в розміщенні вашої реклами (текстової, банерної або відео-) на сайтах-партнерах Googlе ™. Googlе ™ є партнером 80% активних сайтів світу. Це величезна мережа. І Googlе ™ має на цих сайтах спеціальні місця для розміщення реклами. Якщо розміщувати рекламу в етойсеті, то її побачить велика кількість ваших потенційних клієнтів.

 

SЕО-оптимизація

Полягає в проведенні нами спеціальних дій на вашому сайті і в Інтернеті, щоб пошукові сервери - у відповідь на запити потенційних покупців - показували ваш сайт тільки на першій сторінці відповіді на пошуковий запит покупця в пошуковій системі Googlе ™. За статистикою Googlе ™, 80% переходів на сайти продавців покупці роблять з першої сторінки пошукового відповіді, 15% переходів відбувається з другої сторінки, а на перехід з інших сторінок припадає лише 5%.

 

Контекстна реклама

Полягає в ексклюзивному розміщення інформації про вашу компанію в найбільш ефективних місцях, спеціально виділених на першій сторінці відповіді на пошуковий запит в системі Google ™. Якщо ваша реклама буде знаходитися в місцях розміщення контекстної реклами, то це в кілька разів підвищить ймовірність переходу на ваш сайт клієнта, в порівнянні з більш низько розташованими на сторінці відповіді посиланнями на сайти конкурентів.