Полягає в ексклюзивному розміщення інформації про вашу компанію в найбільш ефективних місцях, спеціально виділених на першій сторінці відповіді на пошуковий запит в системі Google ™. Якщо ваша реклама буде знаходитися в місцях розміщення контекстної реклами, то це в кілька разів підвищить ймовірність переходу на ваш сайт клієнта, в порівнянні з більш низько розташованими на сторінці відповіді посиланнями на сайти конкурентів.
Крім того, в цьому випадку клієнти будуть переходити зі сторінки пошукового запиту на чітко встановлену вами сторінку вашого сайту, що дозволить керувати поведінкою споживачів і створювати для цього оптимальні умови. Ви чітко знаєте, що відвідувач повинен побачити на вашому сайті перш за все, і саме це йому і демонструєте.

Необхідно також відзначити, що контекстна реклама дозволяє оперативно змінювати рекламне повідомлення, що дає можливість не тільки регулювати і посилювати вплив оголошень безпосередньо в ході кампанії, а й рекламувати за допомогою контексту короткострокові акції.

Для досягнення результату ми виконуємо наступне:

  • Проводимо підбір оптимального за кількістю та суті клієнтського запиту набору слів (такий набір можна назвати «семантичне ядро»), які клієнти можуть вживати для написання запитів при пошуку ваших послуг (знання набору слів необхідно для організації роботи пошукових серверів в потрібному нам режимі);
  • Використовуючи підібрані слова, складаємо спеціальне оголошення (за правилами Google ™) для розміщення в зоні контекстних оголошень в такій формі, щоб мінімізувати перехід до вас на сайт нецільових відвідувачів, а цільовим відвідувачам - дати стимул для більш швидкого переходу на ваш сайт;
  • Створюємо і налаштовуємо ваш персональний аккаунт - обліковий запис - з урахуванням особливостей вашої рекламної кампанії (такий запис дозволяє зберігати потрібну нам для рекламної кампанії інформацію);
  • Розміщуємо оголошення;
  • Проводимо постійний моніторинг реакції споживачів на ваші оголошення і, якщо необхідно, вносимо корективи в тексти або семантичне ядро для забезпечення максимального ефекту контекстної реклами - збільшення переходів на ваш сайт саме цільових споживачів.

У результаті ви отримуєте рекламу, яку швидко знаходять тільки ваші потенційні клієнти, а також управляєте поведінкою споживачів через демонстрацію бажаних сторінок сайту і оперативну зміну повідомлень, що дозволяє вам випереджати конкурентів.