Полягає в проведенні нами спеціальних дій на вашому сайті і в Інтернеті, щоб пошукові сервери - у відповідь на запити потенційних покупців - показували ваш сайт тільки на першій сторінці відповіді на пошуковий запит покупця в пошуковій системі Googlе ™. За статистикою Googlе ™, 80% переходів на сайти продавців покупці роблять з першої сторінки пошукового відповіді, 15% переходів відбувається з другої сторінки, а на перехід з інших сторінок припадає лише 5%.
Отже, якщо ваша компанія буде на першій сторінці пошукового відповіді, то ймовірність придбання товарів і послуг саме у вас, а не у конкурентів, значно зростає.

Для досягнення ефекту оптимізації ми виконуємо наступне:

  • Додаємо на вашому сайті спеціальні символи і слова у вигляді статей, які дозволяють пошуковим серверам правильно і швидко знаходити ваш сайт;
  • Створюємо спеціальні посилання на ваш сайт з інших сайтів, що підвищує рейтинг вашого сайту для пошукових машин Googlе ™ і дозволяє прискорити виведення вашого сайту на перші сторінки пошукових відповідей;
  • Додаємо ваш сайт до спеціальних систем обміну посиланнями, що призводить до збільшення згадок вашого сайту в Інтернеті і, як наслідок, підвищує рівень довіри до нього в пошукових системах.

У підсумку ваш сайт потрапляє на перші сторінки відповідей пошукових систем, і більше того - може бути виведений в першу десятку, п'ятірку чи трійку сайтів-лідерів. А це дуже суттєво підвищує ймовірність переходу споживача на ваш сайт.