Полягає в розміщенні вашої реклами (текстової, банерної або відео-) на сайтах-партнерах Googlе ™. Googlе ™ є партнером 80% активних сайтів світу. Це величезна мережа. І Googlе ™ має на цих сайтах спеціальні місця для розміщення реклами. Якщо розміщувати рекламу в етойсеті, то її побачить велика кількість ваших потенційних клієнтів.

При цьому реклама розміщується тільки на тих сайтах, які вас цікавлять як ймовірні місця концентрації потенційних споживачів, наприклад, галузеві сайти або сайти з відомими характеристиками цільових аудиторій. Якщо ви, припустимо, продаєте промислове обладнання, і ваша реклама буде розміщена за принципом вибору галузі, то до вас будуть приходити переважно цільові споживачі-фахівці з цієї галузі.

Крім того, володіючи доступом до статистики Google ™, ми можемо регулювати показ ваших рекламних повідомлень безпосередньо в ході рекламної кампанії так, щоб найбільша кількість показів реклами було зроблено саме на тих сайтах-партнерах, звідки виходить найбільший потік переходів на ваш сайт.

Дуже важливо для вас, що оплата за цей вид реклами відбувається (переважно) за перехід клієнта на ваш сайт, а покази - виконуються безкоштовно. Отже, ваші фінансові кошти витрачаються дуже економно, а тому - ефективно.

Для досягнення результату ми виконуємо наступні дії:

  • Відбираємо ефективні для розміщення вашої реклами сайти, використовуючи статистичну інформацію від Google ™;
  • Створюємо рекламне повідомлення на вашу технічним завданням (ми можемо самі скласти технічне завдання, щоб максимально полегшити вам роботу);
  • Розміщуємо рекламу на сайтах;
  • Постійно контролюємо хід рекламної кампанії, виконуючи перенаправлення найбільшого потоку показів ваших рекламних оголошень на найефективніші сайти, тобто ті, з яких до вас приходить найбільшу кількість відвідувачів.