Полягає в установці на ваш сайт спеціальних систем збору статистичної інформації - Google Analytics про поведінку відвідувачів на сайті. А також подальшій обробці накопиченого обсягу даних з метою виявлення алгоритму найбільш ефективної роботи сайту.
Спираючись на реальний порядок переміщення відвідувачів по сторінкам вашого сайту, ми можемо вибирати таку процедуру показу сторінок, яка буде надавати оптимальний вплив на свідомість споживачів, що збільшить частоту покупок. Ми також проаналізуємо і знайдемо причини відходу відвідувачів зі сторінок сайту, і запропонуємо варіанти ефективних змін. Крім того, ми можемо виявити атаки на ваш сайт, коли з вас незаконно списують гроші за покази реклами.

Таким чином, користуючись нашою послугою, ви отримуєте відповідь на найважливіші питання: як ваш сайт впливає або управляє поведінкою споживачів під час прийняття ними рішення про придбання ваших товарів і послуг, і що можна поліпшити, щоб купували більше і швидше?

Для досягнення результату ми виконуємо наступне:

  • Встановлюємо спеціальні програмні інструменти-маркери на ваш сайт з повним збереженням безпеки і комерційної таємниці - якщо вимоги безпеки не дозволяють нам провести установку, то це можуть зробити ваші фахівці під нашим керівництвом;
  • Налаштовуємо зовнішні системи збору та аналізу інформації для накопичення і обробки даних;
  • Отримуємо звіти за певний період роботи сайту, складаємо на їх основі рекомендації і передаємо вам.

У результаті, спираючись вже не на припущення і припущення, а на реальні дані про дії ваших клієнтів, ви можете самі (або доручивши нам комплексне обслуговування сайту) внести в найкоротші строки необхідні удосконалення в сайт, що багаторазово підвищить продажі.