Полягає в розміщенні контекстних оголошень на сайті «В Контакте», який має дуже високу відвідуваність - близько 10 мільйонів чоловік в місяць по Україні. Завдяки такому величезній кількості відвідувачів ваше оголошення буде мати дуже значний огляд (кількість показів).
Нехай вас не лякають величезні цифри показів - вам не потрібно їх оплачувати. Оплачуватися можуть тільки переходи відвідувачів на ваш сайт. І ви зможете заздалегідь встановити необхідну кількість переходів. Тоді показ вашої реклами буде проводитися безкоштовно, а оплачуватися вами будуть тільки переходи до заданого вами кількості. Це дає вам, з одного боку, чудову можливість точно планувати і контролювати рекламний бюджет, а з іншого - дозволяє безкоштовно проводити частина рекламної кампанії, наприклад, впроваджувати у свідомість споживачів вашу торговельну марку.

Крім того, розміщення реклами «В Контакте» дає можливості з управління рекламною кампанією, недоступні в інших каналах передачі рекламної інформації:

  • Демонструвати рекламу тільки своєї цільової аудиторії, вибраної з усіх учасників мережі за певними вами соціально-демографічними або поведінковим характеристикам, а також за географічним розташуванням (що дуже важливо при відборі відвідувачів з України);
  • Точно знати заплановану кількість відвідувачів вашого сайту, що дозволить спрогнозувати рівень продажів і завчасно підготуватися до прийому збільшеної кількості замовлень.

Для досягнення заявленого результату рекламної кампанії в мережі «В Контакте» ми виконуємо наступне:

  • Безкоштовно створюємо для вас рекламне повідомлення (текст і графічну частину) у тому форматі, який встановлений правилами мережі «В Контакте»;
  • Відбираємо за вашими вказівками цільову групу потенційних клієнтів для демонстрації їм реклами або пропонуємо свої критерії відбору споживачів, виходячи з наявної у нас закритою статистичної інформації;
  • Розміщуємо інформацію на сайті в оптимальні для вас терміни;
  • Постійно стежимо за ефективністю і положенням вашої реклами в загальному потоці повідомлень, щоб створити найкращі умови для її показу саме потенційним споживачам.

Таким чином, ви зможете чітко знати кількість ваших відвідувачів і заплатити тільки за прийшли клієнтів, що дозволяє дуже ефективно витрачати кошти на рекламу.