Полягає в розміщенні прихованої реклами і PR-матеріалів у блогах, форумах та соціальних мережах для створення привабливого образу і позитивних думок або компенсації негативних висловлювань про вашу компанію.
Також може проводитися відкрита дискусія з потенційними споживачами в місцях їхнього спілкування та обміну думками, щоб додати цьому спілкуванню контрольований і керований характер.

Соціологічні дослідження показали, що 78% відвідувачів Інтернету довіряють думку інших людей більше, ніж прямої реклами. При цьому найефективніший канал передачі інформації - «з вуст у вуста». Якщо правильно впровадитися в потік спілкування відвідувачів в Інтернеті, то відсутність явних ознак замовника в розміщуваних повідомленнях, проведення «незалежних» дискусій та діалогів може значно підвищити довіру до опублікованими вами інформаційних матеріалів. І дозволяє впливати на думку споживачів у потрібному вам напрямку.

Крім того, Інтернет, на відміну від інших ЗМІ, дозволяє оперативно отримувати відомості про реакцію споживачів на наші повідомлення і підлаштовуватися під думку цільової аудиторії, займаючи позицію прихованого лідера думок.

Ще одним позитивним моментом є те, що в Інтернеті, на відміну від інших ЗМІ, вас ніхто не змусить розміщувати у повідомленнях коментар - «На правах реклами».

Для отримання максимального ефекту ми виконуємо наступне:

  • Вивчаємо думку про вашу кампанії в Інтернеті;
  • Відбираємо «точки впливу» - соціальні медіа, в яких нам бажано породжувати позитивні ефекти або усувати наслідки вже розміщеної негативної інформації;
  • Створюємо «агентів впливу» - віртуальних персонажів на сайтах, які своїми висловлюваннями будуть впливати на думку відвідувачів сайту;
  • Розміщуємо текстові матеріали на сайтах у вигляді нотаток та коментарів у блогах, форумах, стрічках новин та ін;
  • Постійно контролюємо зворотний зв'язок з читачами і розміщуємо додаткові матеріали або відповіді на їх зустрічні коментарі, щоб управляти формуванням думки аудиторії в потрібному нам напрямі;
  • Надаємо вам звіт про хід роботи і події, що відбулися.

У результаті думку про вашу кампанії створюється під чітким контролем, а не спонтанно і непередбачувано для вас.