Рекламна поліграфія

Якісна поліграфія — це візитна картка фірми. Вона може носити як інформативний, так і рекламний характер. Однією із основних переваг рекламної поліграфії є її відносна дешевизна і достатньо велика інформативність, а також це хороше доповнення до рекламних кампаній в ЗМІ. Іншою перевагою рекламної поліграфії є тривалий час взаємодії з потенційним споживачем (можете зберігати необхідну для вас інформацію на листівці чи буклеті до тих пір, поки вона Вам не стане в пригоді).

Слід пам’ятати, що іміджева поліграфічна продукція (перекидні календарі, каталоги, плакати), подарована споживачу, здатна привернути увагу вторинної аудиторії (партнерів, знайомих, родини).

Основні види рекламної поліграфії:

Буклет — як правило, це надрукований з двох сторін лист з одним або декількома згинами (біговкою). Тут присутня коротка інформація про продукт, послуги чи торгову марку. Часто являє собою компактний і недорогий варіант корпоративного проспекту, що розрахований на масову аудиторію.

Брошури — каталоги, які дозволяють отримати більш повну інформацію про товари чи послуги Вашої фірми, з використанням фотографій, детального опису продукту і цін.

Листівка — один із недорогих і ефективних рекламних носіїв. Мета рекламної листівки — донести до споживача інформацію про продукт чи послуги, сформувати інтерес і потребу на придбання товару. Календарик кишеньковий — це універсальний і найбільш масовий фірмовий сувенір, який може бути подарований як сам по собі, так і в пакеті з іншими рекламними матеріалами. Календарики кишенькові необхідні протягом цілого року, вони компактні і зручні у використанні.

Плакат — велике рекламне зображення. Розміщуються на щитах, на виставках, в магазинах. Їх завданням є сформувати у споживача відповідне ставлення до товару, показати його з кращої сторони, сприяти покупці.